Stypendium

Niezwykle miło nam poinformować, że uczeń klasy III E 1 - Michał Pawiłojć otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska.
Gratulacje!

Pogrzeb Profesora Andrzeja Ziółkowskiego odbędzie się 29 marca (poniedziałek) na cmentarzu Srebrzysko. Wystawienie urny o 12.30 w kaplicy przy krematorium, wyprowadzenie o 13.00.

Pierwsze trzy miejsca w Igrzyskach ETI Politechniki Gdańskiej

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zajęli odpowiednio:
Jan Trusiłło - I miejsce
Marek Zalewski - II miejsce
Wojciech Baranowski - III miejsce
w Igrzyskach ETI Politechniki Gdańskiej
Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

III miejsce w rankingu ogólnopolskim w SIGG

Zakończył się II etap XVI Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej

Igrzyska ETI PG

Miło nam poinformować, że Mateusz Kowalewski z III B, zajął III miejsce, a Jakub Borowski z II B, zajął IV miejsce, w Igrzyskach Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w programowaniu.

Konkurs Kuratoryjny z Informatyki

Z przyjemnością informujemy, że Bartosz Kostarczyk z klasy 2 ga zakwalifikował się do FINAŁU Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Informatyki. Życzymy sukcesu na finale!

Kuratoryjny Konkurs Informatyczny

Miło mi poinformować, że dwóch uczniów drugiej klasy Gimnazjum, Bartosz Kostarczyk i Błażej Sak zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego. Życzymy dalszych sukcesów w następnym etapie.

Olimpiada Informatyczna

Miło mi poinformować, że uczeń klasy II B Łukasz Wasilewski zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Informatycznej. Życzę sukcesów na drugim etapie Olimpiady.

Ogłoszenie

Miło Nam poinformować, że Nasz uczeń Michał Maciaszek z klasy II e zajął II miejsce w Igrzyskach Akademii ETI Politechniki Gdańskiej i w związku z tym został zaproszony wraz z nauczycielem Bartłomiejem Fojtuch na uroczystą inaugurację roku akademickiego na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej. Odebrał z rąk Dziekana ETI PG prof. Jerzego Wtorka nagrodę rzeczową wraz stypendium, które będzie przysługiwać przez I rok studiów. Życzymy dalszych sukcesów.

© XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta