Debaty

Debata

W środę 05.02.2020 na terenie XIX LO odbyła się piąta kolejka międzyszkolnej ligi debat. Reprezentacja naszego liceum debatowała z drużyną II LO z Sopotu nad tezą:

„Jako maturzystka priorytetyzowałabym wybór kierunku studiów dającego pewniejsza lepiej płatna prace względem pokrywającego się z moimi zainteresowaniami.”

Debatanci z klasy pierwszych Maria, Łucja, Arek i Natalia wygrali debatę po stronie propozycji. Była to kolejna zwycięska debata ligowa naszej reprezentacji. XX LO już drugą kolejkę zajmuje pierwsze miejsce w ligowych rozgrywkach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WIELKI FINAŁ USTAWKI OKSFORDZKIEJ

Już 14.06 (w piątek) odbędzie się wielki finał USTAWKI OKSFORDZKIEJ, w którym zmierzą się drużyny III gim i II d. Zapraszamy do kibicowania na 5 i 6 lekcji!

MIĘDZYSZKOLNA GDAŃSKA LIGA DEBAT

W poniedziałek, 25.03.2019 r. odbyła się debata z drużyną II LO w ramach MIĘDZYSZKOLNEJ GDAŃSKIEJ LIGI DEBAT. Teza brzmiała "Regulamin szkolny nie może ingerować w strój ucznia". Wygrali uczniowie z drugiego liceum, gratulujemy!

Debatuj z sercem

W dniu dzisiejszym (28.02) w naszej szkole miała miejsce zbiórka charytatywna na rzecz dzieci po przeszczepie serca. Debatanci wspólnie z samorządem szkolnym zebrali kwotę 564,14 zł. Podziękowania dla wszystkich darczyńców!!!

Międzyszkolna Gdańska Liga Debat

We wtorek 26 lutego, w II LO w Sopocie odbyła się debata w ramach Międzyszkolnej Gdańskiej Ligi Debat. Drużyna z XX LO wygrała z gospodarzami 3:0. Oto relacja z tego wydarzenia.

© XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta