AKREDYTACJA

PL V Wspolfinansowane przez Unie Europejska POS2
Zachęcamy Was do udziału w rekrutacji w ramach projektu Erasmus+. Wyłonione zostaną dwie grupy 10-osobowe, które będą uczestniczyć w przedsięwzięciu, które będzie miało miejsce od 18 do 25 czerwca w słonecznej Andaluzji. Zapraszamy gorąco!

Regulamin możecie znaleźć w zakładce programy unijne - Erasmus + Akredytacja (stamtąd też możecie pobrać ankietę kandydata do wypełnienia).

Powodzenia!

Regulamin

Ankieta kandydata


AKREDYTACJA

W dniach 19-26 marca 2023 r. troje nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło w ramach programu Erasmus+ w tygodniowych kursach doskanalających na Malcie. Pan Kamil Żmudziński uczestniczył w kursie językowym „Fluency and English Language Development”, natomiast Pani Natalia Ochlak i Wioletta Żmudzińska w kursie rozwijającym kompetencje ICT „Boost your ICT skills – Technology in the Classroom”. Oba szkolenia przeprowadzone zostały przez inspirujących nauczycieli z Executive Training Institute – ETI Malta mieszczącym się w St. Julian’s na Malcie. Dzięki mobilności nasi nauczyciele  podnosili swoje kompetencje językowe oraz ICT celem wprowadzenia w swojej pracy innowacyjnych technik nauczania. Był to intensywny tydzień pracy, w którym nie zabrakło też miejsca na zwiedzanie i poznanie urokliwych zakątków Malty.

PL V Wspolfinansowane przez Unie Europejska POSw7Ob9s6zQgOxy8L6qHllQQqMzxhTo8SKCJoZ72WeSB6gphptpphoto1pAixykL2QVqM9m9jedDNfQlQLzNS5+R9GDPmAioCMcOAGfdVBsYDSlaR1eb7OMDrg6UKd3DXkTzmFqVmvVRW3UA

© XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta