POWER

Zapraszamy osoby aplikujące na wyjazd do Grecji z programu POWER na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się we wtorek (06.09.2022) po 7 godzinie lekcyjnej w sali 301.

PO WER – Grecja i Hiszpania

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w unijnym programie PO WER – „Ponadnarodowa mobilność uczniów” w ramach którego 10 uczniów naszego liceum będzie mogło wyjechać do Grecji (październik 2022) i 10 do Hiszpanii (listopad 2022). Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce O SZKOLE - PO WER - Ponadnarodowa mobilność uczniów (termin nadsyłania zgłoszeń – 04 września 2022):

Regulamin projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”

Zapraszamy do zapoznania się z „Regulaminem projektu PO WER" oraz pobrania „Ankiety dla kandytada"

PO WER – „Ponadnarodowa mobilność uczniów”

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach unijnego programu PO WER – „Ponadnarodowa mobilność uczniów” w ramach którego 10 uczniów naszego liceum będzie mogło wyjechać do Grecji (październik 2022) i 10 do Hiszpanii (listopad 2022). Serdecznie zapraszamy naszą młodzież do skorzystania z tej niezwykłej oferty. Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji do projektu wkrótce na naszej stronie internetowej w zakładce O SZKOLE - PO WER - Ponadnarodowa mobilność uczniów.